Projektowanie elewacji

Dom prywatny lub inny budynek w stylu nowoczesnym, a może stylizowany na pałac? Bez względu na to, jaka jest Twoja koncepcja estetyczna, pomogę ją zrealizować! Wierzę, że odpowiednio dobrana kolorystyka i zdobienia, a także nasadzenia czy ścieżki wokół domu mogą nie tylko wpłynąć na aspekt wizualny, ale również podnieść wartość nieruchomości. W związku z tym wśród moich usług znajduje się także projektowanie elewacji. Dzięki zdobyczom nowoczesnej technologii mogę wykonać je ze zdjęcia – przesyłając kilka propozycji wizualizacji do wyboru.

Projekty elewacji – kolory i zdobienia

Ważnym etapem realizacji w moim wykonaniu jest właściwy dobór kolorystyki. Projekty elewacji obejmują przede wszystkim analizę kolorystyczną, która uwzględnia nie tylko preferencje inwestora, ale również otoczenie i sąsiednie zabudowania. Dbam także o dopasowanie odpowiednich boni elewacyjnych, gzymsów i innych dekoracji, dzięki którym budynek zyskuje odpowiedniego charakteru. Jak wszyscy projektanci elewacji domów, jestem w stanie wykonać wizualizację, mając do dyspozycji jedynie zdjęcie, co znacząco upraszcza całą procedurę i skraca ją.

Projektowanie elewacji ze zdjęcia – na czym polega?

Mając do dyspozycji wysokiej jakości fotografię budynku w jego naturalnym otoczeniu z różnych stron, jestem w stanie przygotować wizualizację w krótkim czasie. Dzięki odpowiednim programom graficznym projektowanie elewacji ze zdjęcia jest dużo prostsze i daje znakomite efekty. Pozwala ujrzeć istniejący już budynek „oczami przyszłości”, dokładnie takim, jakim on będzie po wykonaniu. Dostępne już na miejscu elementy wzbogacam o kolejne – takie jak kostka brukowa, nasadzenia roślin, ciekawe dekoracje i umieszczam je w wizualizacji. Taka metoda pracy zdecydowanie ułatwia projektantom pracę, a inwestorom – podjęcie decyzji.

Elewacja domu – projektowanie wieloaspektowe

Praca nad każdym z budynków cechuje się nieco inną dynamiką, a w jej rezultacie powstają realizacje, które zdecydowanie wyróżniają się wśród innych. Zajmuję się nie tylko aranżacją ogrodów, ale również tym, aby ich tłem była wyjątkowa elewacja domu. Projektowanie polega w tym przypadku głównie na doborze kolorów, faktur i rodzajów zdobień, a następnie łączenie ich w taki sposób, aby wszystkie elementy fasady idealnie ze sobą współgrały i reprezentowały określony styl w budownictwie. Oprócz tego mogę zająć się również ścieżkami komunikacyjnymi wokół domu, nasadzeniami roślin czy oświetleniem – wszystkim, co wpłynie na podniesienie jakości otoczenia.

Projektowanie elewacji domów – plany gotowe do realizacji

Dzięki stworzonym przeze mnie planom, ekipy zajmujące się wykańczaniem domów mają ułatwione zadanie – wystarczy, że będą podążały za moimi wskazówkami. Projektowanie elewacji domów to inwestycja przede wszystkim w wygląd budynku i jego trwałość, ale nie tylko. Wybierając tę usługę, możesz zaoszczędzić wiele czasu spędzonego na zakupach, pomiarach, wyliczaniu liczby potrzebnych komponentów czy na decyzjach dotyczących jakości poszczególnych materiałów.

Postaw na profesjonalny projekt elewacji ze zdjęcia!

Zadbam o to, aby każdy aspekt projektu Twojego budynku był starannie przemyślany i gotowy do wdrożenia. Zapraszam do obejrzenia mojego portfolio – znajdziesz tam dotychczasowo wykonane projekty elewacji ze zdjęcia. Być może zainspirują Cię one do uzyskania konkretnego stylu budynku albo przekonają do realizacji zupełnie innej, niż początkowo zakładałeś. Zamów usługę projektowania, a w krótkim czasie pokażę Ci, jak może wyglądać Twój wymarzony dom z zewnątrz!